Paška musí skončiť

Autor: Tomáš Homola | 12.11.2014 o 9:15 | Karma článku: 16,19 | Prečítané:  2451x

Dňa 14.1.2013 som poslal Pavlovi Paškovi, predsedovi NR SR, list, v ktorom som ho vyzval aby sa vzdal členstva v strane SMER-SD, a taktiež aby ukončil svoje pôsobenie ako predseda NR SR. Dôvodom bolo jeho vystúpenie v RTVS z dňa 9.12.2012, kde s jeho kamošom Hrušovským rozprával o svojom sociálno-demokratickom videní sveta, odsudzoval kapitalistov a tvrdil tiež:

„...veľmi jasne od roku 2002 SMER-SD hovorí ľuďom, že v prípade možnosti realizovať naše sociálno-demokratické videnie, aj v oblasti zdravotníctva urobíme všetko preto, aby sa peniaze ľudí vrátili v podobe zdravotnej starostlivosti pre nich. Nerobíme nič iné a každý to musel a bude musieť zobrať na vedomie."

Mňa takéto tvrdenia pána Pašku nesmierne pobúrili, pretože pri rýchlej exkurzii v obchodnom registri SR, sa môže každý presvedčiť, že Paška bol v minulosti kapitalistický „podnikateľ“ v zdravotníckom biznise figurujúci v mnohých firmách, kde sa menili majitelia, konatelia a pod. Celkovo som narátal 15 firiem!! Pritom Pavol Paška vie o zdravotníctve jedno veľké prd.

Pavol Paška vyštudoval marxisticko-leninskú filozofiu v kombinácii s marxisticko-leninskou estetikou. Stačí zadať sem meno Pavol Paška a overiť si to.

Firmy v ktorých bol konateľom alebo majiteľom (akcionárom a pod.), napr. MEDICAL GROUP SK a.s. predáva liečivá a stavím sa, že ak by sa niekto spýtal Pašku na princíp fungovania cytostatických antibiotík, tak sa bude vykrúcať ako Fico na otázky, či bol v byte na Vazovovej. Najobludnejšie na tom však je to, že keď Paška podnikal, spravil sekeru vo výške viac 40 miliónov korún, ktorú za neho zaplatil štát prostredníctvom akciovky Veriteľ, tak on má ešte tú drzosť nazývať sa sociálnym demokratom. Pavol Paška je jednoducho komunista a neschopný podnikateľ, ktorý drzo zneužíva princípy demokracie vo svoj osobný prospech. Je výsmechom všetkým slušným ľudom, že Paška čo v osobnom biznise spraví taký veľký dlh, si to nechá zaplatiť štátom (z peňazí občanov), a potom ide do politiky a rozhoduje o verejných financiách.

Na toto som ďalším listom upozornil predsedu strany SMER-SD, Roberta Fica, a požiadal som ho, aby podľa platných stanov strany SMER-SD, ktoré Pavol Paška jednoznačne porušuje, ho okamžite vylúčil zo strany SMER-SD. Robert Fico nespravil vôbec nič a Pavla Pašku, ktorý evidentne strane SMER-SD brutálne škodí, nechal vo všetkých funkciách. Paška sa začal správať ešte viac arogantne, až to vygradovalo jeho výrokom: „Vyhraj voľby a môžeš všetko“, čím nám jasne ukázal, že jeho pôsobenie v politike vôbec nie je o službe občanom, ale občanov a ich dane berie hlavne ako svoju korisť.

Pavol Paška musí v politike skončiť, nie pre CT prístroj, ale hlavne a zásadne z toho dôvodu, že sa správa arogantne, nedokáže viesť Národnú radu Slovenskej republiky dôstojným spôsobom, a jediné čo si s jeho menom ľudia vybavia, sú kachličky a Rímske pamiatky na Bratislavskom hrade, ktoré sa chystá zrejme kancelária NR SR zlikvidovať v mene nových garáží pre jeho kamoša (spolužiaka) Juraja Širokého.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bývalý ústavný sudca Trimaj: Pri obštrukciách môže Kiska podať žalobu pre nečinnosť Danka

Všetko nasvedčuje tomu, že pri voľbe sudcov sa bude kalkulovať, hovorí.


Už ste čítali?