Martin Dubéci, to nemyslíš vážne!

Autor: Tomáš Homola | 14.9.2016 o 8:24 | Karma článku: 5,92 | Prečítané:  2182x

S potešením som si prečítal, že ľavičiari konečne zakladajú združenie Progresívne Slovensko, ktoré ma ambíciu stať sa politickou stranou.

Martin Dubéci, čo tam robíš ty?

Prvýkrát som o tebe počul, keď ťa ten lúzer Procházka označil ako vinného z podvádzania pri jeho prezidentskej kampani. Vtedy som tušil, čo je Procházka zač, ale ty si sa neozval. Ozval si sa až dlho potom, a až vtedy keď ti v Sieti nedali žiadnu mocenskú funkciu. Tak si išiel vyskúšať šťastie v strane pozemkového dílera a volebného podvodníka, neviem, asi si sa možno chcel len v oportunizme vyrovnať Lucii Žitňanskej, ale ani to sa ti nepodarilo. Tiež si robil na ministerstve financií, keď tam šéfoval Mikloš z SDKÚ. Potom si bol poradca pani Jurinovej z OĽANO? Odpusť mi ak som nebol úplne presný, ale v tom sa nedá vyznať. V poslednej dobe registrujem, že píšeš články a podpisuješ sa ako bezpečnostný analytik. Kde prosím ťa pracuješ?

Pripravoval si reformu ohľadom vedomostnej ekonomiky, ok si dobrý v školstve a financiách. Bol si vedúci volebnej kampane, ok si dobrý aj v marketingu, teraz si zasa po roku odborník na bezpečnosť? Zajtra sa podpíšeš ako?

Ľudia, ktorí sa o niečo vo verejnom živote dlhodobo o niečo snažia, tak pre nich je kandidatúra v akejkoľvek politickej strane ďalšia možnosť ako dosiahnuť nejaké zmeny. Ty to robíš presne naopak. Najprv chceš byť už rovno poslanec v NR SR, a potom akože zlepšíš zákony. Si vzor oportunistu, a keď budeš kandidovať za tretiu politickú stranu, tak dobehneš aj Luciu Žitňanskú – veď nie je dôležité za akú stranu sa dostaneš do parlamentu, hlavne že budeš mať funkciu. To je tvoj cieľ a ľuďmi ako si ty pohŕdam.

Pána Štefunka nepoznám, zatiaľ som o ňom počul iba dobré veci. A preto sa mu teda veľmi čudujem. Alebo som možno počul zle.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Monika Jankovská sa chce dohodnúť s políciou

Štátna tajomníčka zrejme chce spolupracovať.


Už ste čítali?